ניקוי ספות בד – זה עניין למקצוענים

ספה אדומה, ספרים, כוס קפה

למרות שספות העור נפוצות היום הרבה יותר מספות הבד, עדיין יש אנשים שלא מוכנים לוותר על ספות מרופדות בבד דווקא. הם רואים בריפוד הבד חומר הרבה יותר מיוחד והרבה יותר יוקרתי ומתאים לסלון. לא נתווכח הם זה נכון או לא נכון אך מה שבטוח הוא כי ניקוי ספות בד זהו אתגר לגמרי לא פשוט. אז איך באמת אפשר ליהנות מספת בד שתהיה מתוחזקת ונקייה לאורך זמן?

ניקוי ספות בד זהו אתגר לא פשוט. אנחנו מבינים שספות הבד דורשות ניקיון מידי פעם גם כאשר אנחנו לא ממש רואים את הכתמים ולא מבחינים בבעיה כלשהי. כי ספת בד היא בעצם כמו כל פריט לבוש העשוי בד. הוא מתלכלך, הוא סופח ריחות ואם לא נכבס את הריפוד ולא נעניק לו את הטיפול הנכון, הוא יהפוך מהר מאוד למוזנח ולא נעים. הבעיה היא שברוב המקרים הריפוד אינו נשלף והדרך לנקות את הריפוד מורכבת.

מי לכלך את הספה?

אז האמת היא שלא רק בבית עם ילדים קטנים או לחילופין חיות מחמד הספה מתלכלכת גם אם נוח לנו לעיתים לתלות בהם את האשמה בלכלוך שנוצר על הספה. אבל ברור שאלו תורמים הרבה מאוד לעניין… אך כפי שאמרנו, גם בלעדי התרומה הנכבדה שלהם ללכלוך שעל הספה, הספה המרופדת בד היא בעצם כמו כל בגד אחר העשוי בד. בד הוא חומר שמתלכלך והוא דורש כיבוס. בדיוק כמו שאנחנו מכבסים את הבגדים, אנחנו דואגים לאוורר אותם ולטפח אותם, בדיוק כך עלינו לדאוג גם לריפוד הבד של הספה. אז זה לא שאנחנו אמורים לכבס כל יום את הספה שלנו אך פטור בלא כלום אי אפשר ועל כן חשוב ללמוד מה צריך לעשות בכל זאת על מנת לטפח ולהעניק לספה את המיטב.

איך שומרים על הספה?

אז גם ביום יום יש לנו מה לעשות על מנת לשמור על הספה. דבר ראשון אנחנו צריכים להקפיד מאוד שלא לאכול על הספה, לא לשתות עליה וכך נשמור מפני טפטופים, זליגות, לכלוך ושומנים הנוצרים ממזון. כמו כן אנחנו חייבים להזהיר את הילדים שלא לטפס על הספה ולא להפוך אותה לטרמפולינה לעת מצא… גם חיות המחמד אמורים ‘לדעת’ שהספה אינה שלהם.

מלבד זאת חשוב לטפל בכל כתם שבכל זאת נוצר, מיד כשהוא קורה. ישנם תכשירי ניקיון שונים הנמכרים בחנויות המציעות את הטיפול בספות ומבטיחות ניקוי מושלם שלהם. מלבד זאת ישנם פתרונות ביתיים המציעים שימוש נקודתי בחומץ וכך מסירים בקלות ובמהירות את הכתם שנוצר.

ניקוי ספות – בעזרת אנשי מקצוע

אם אתם רוצים ליהנות מספה נקייה באמת שתיראה כמו חדשה ותדיף ניחוח מחודש, פנו אל המומחים של ניקוי ספות בירושלים. הם יחדשו עבורכם את הספה ברמה כזו שכמעט ולא תכירו אותה.

אז, תתחדשו?…

מאמרים נוספים מעניינים

Author: green clean

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button